چرا در سیکا کار کنیم؟

موفقيت سيكا و موفقيت شما

در شركت سيكا، ما براي جسارت ابداع، پشتكار، و لذت كار گروهي ارزش قائل هستيم. ما انتظارات زيادي داريم، اما چيزهاي زيادي نيز براي عرضه داريم. علاوه بر اين كه پاداش و مزايا را بر اساس عملكرد، تعهد و رقابت در نظر می‌گیریم، اولويت بندي مسايل مهم را نيز مد نظر قرار می‌دهیم:

چشم‌انداز توسعه

از كاركنان خود انتظار داريم تا به هدف‌های توافق شده دست يابند، اما انعطاف‌پذيري در مسايلي مانند طراحي شغلي، امكانات شغلي بین‌المللی، و كارِ گروهي نيز از عناصر كاري مهم در سيكا به حساب می‌آیند.

پايداري و اعتمادپذيري

بنيانگذاران اين شركت، سيكا را بر پايه روحيه كارآفريني و پيشگام بودن در بازار بنا نهادند. و امروزه جسارت و شجاعت در نوآوري با پشتكار همراه شده است. سيكا متعهد به رشد پايدار و مطمئن براي حفظ و ايجاد شغل در بلند مدت است.

مسئوليت فردي

مهم‌ترین ويژگي كاركنان سيكا، توانايي و شایستگی های اجتماعي آن‌ها براي نوآوري، رعايت اصول، و همراهي با اهداف استراتژیک است. آيا می‌خواهید نقش موثري ايفا كنيد، احساس برتري كنيد و به دستاوردهاي خود افتخار كنيد؟ سيكا مكاني است كه اين آرزوهاي شما را برآورده می‌سازد.

محيط كاري واقع‌بينانه

محيط كاري در سيكا به نحوي است كه كاركنان، با توجه به مهارت حرفه‌ای و توانایی‌های شخصي خود، می‌توانند مفيد واقع شوند. تلاش ما بر اين است تا محيطي فراهم آوريم كه در آن نوآوري، عملكرد و احترام متقابل وجود داشته باشد. محيطي كه كاركنان را به انجام امور، انجام كارهاي مفيد و حصول نتيجه تشويق می‌کند.

راه های جدید برقراری ارتباط

سیکا روش های جدیدی را برای برقراری ارتباط مدیریت و کارکنان جهت موفقیت در بازار جهانی و رشد، از طریق رسانه های اجتماعی و فضای کاری دیجیتال دردنیای اینترنت، به کار می گیرد. در سیکا، رسانه های دیجیتال برای ایجاد و انتشار دانش، روند استخدام، آموزش کارکنان و ارتباطات روزانه استفاده می شود.